1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. The Shannara Chronicles 2.sezon Onayı Aldı

The Shannara Chronicles 2.sezon Onayı Aldı

The Shannara Chronicles 2.sezon Onayı Aldı

The Shannara Chronicles 2.sezon olacak mı ? Yılın en ilginç dizilerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkan yapım kısa sürede popüler diziler listesine girmeyi başardı. Büyük bir takipçi kitlesi kazanarak 2016 yılında başlayan en iyi dizilerden biri ünvanını kazanan yapımın 2. sezonu hakkında açıklamalar yapıldı.

Sezon finali 1 Mart’ta yayınlanan yapımın yönetmenlerinden gelen açıklamalarda “Elf taşları ile ilerleyen hikaye oldukça güzel devam ediyor. Herkesi şaşırtacak bir sezon finali izleyeceksiniz ve ilk sezonun kapanışı, yeni sezonun başlangıcı olacak” açıklamalarında bulundu.

The Shannara Chronicles 2.sezon onayı aldı açıklaması resmi olarak kanal tarafından yapılmasa da dizinin 3 önemli yapımcısı 2. sezon hakkında bilgiler veren açıklamalar yaparak dizinin devam edeceği sinyallerini verdi. Ayrıca reyting oranlarını incelediğimizde MTV diziyi iptal etmesi söz konusu olmayacaktır.

The Shannara Chronicles 2.sezon ne zaman


Dizi yapımcılarından Gough ve Millar açıklamalarında ilk sezonun güzel bir kapanış yaparken yeni sezonun kapısını açacağını belirtmişti. Ancak konuşmasına 2. Sezon senaryosunun tamamen hazır olmadığını ekledi. Yani senaryonun hazırlanması, çekimler, montajlar derken yeni sezon 2017’den önce gelmeyecektir. Resmi tarih açıklandığında bilgiler güncellenecektir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (6)

Yapılan Yorumlar (6)

  1. 2017de başlayacak dediniz hala bekliyoruz

  2. rastgele açmıştım ama çok sevdim 2. sezonu bekliyoruuz

  3. the shannara chronicles 2.sezon ne zaman çekiliyor bilmem ama merakla bekliyoruz. the shannara chronicles dizisini daha yeni keşfettim ve 1 solukta seyrettim 2.sezon gelmeli 🙂

  4. Bence harika bir dizi.

  5. Dizi bir an once gelsinnm