1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. The Messengers Oyuncuları

The Messengers Oyuncuları

The Messengers Oyuncuları

The Messengers yakın bir tarihte gösterime giren dizinin en ünlü ve merak edilen oyuncuları hakkındaki bilgileri ve gerçek isimleri ;

Shantel VanSanten – (Vera Buckley)

25 temmuz 1985 Amerika doğumlu genç oyuncu Son durak 4 , One Tree Hill ve You and I filmlerinde aldığı roller ile şöhret basamaklarında yükselmişti.

Shantel-VanSanten

Sofia Black-D’Elia – Erin

Annesi Rus asıllı , babası ise italyan olan genç oyuncu Amerika’nın New Jersey eyaletinde büyümüştür. İlk rollerini All My Children’da alan güzel oyuncu ardından Esper stüdyolarında çalışmaya başlamasıyla yıldızı yükselmiştir.

sofia-black-d-elia
Joel Courtney – Peter Moore

Anne ve babası öğretmen olan oyuncu Moskova’da doğmuştur ve Los angels’a gelmesinin ardından kariyerinde bir çıkış yakalayarak küçük yaşlarda oyunculuk hayatına başlamıştır.

joel_courtney

JD Pardo – Raul Garcia

Dişilerin ilgi odağı olan yakışıklı oyuncu 1980 yılında california’da doğmuştur, Revolution (2012), Muhbir (2013) and Külkedisi Masali (2004) yapımlarından yakından tanıdığımız bir yüzdür.

gif

Diogo Morgado – The Man

The Messengers dizisinin en gizemli oyuncusu olan “The man” rolünü üstlenecek olan oyuncuyu daha önce Jesus ve God of son’dan tanıyoruz oyunculuğun yanı sıra yönetmenlik ve yazarlıkta yapmaktadır.

755862

Diğer oyuncular : Jon Fletcher – Joshua Silburn Jr , Anna Diop – Rose Arvale , Madison Dellamea- Amy, Brittany O’Grady – Nadia, Sam Littlefield – Leland Schiller , Jessika Van – Koa Lin, Robb Moon – Last Supper Patron, Jennifer Griffin – Eliza, Riley Smith – Mark Plowman.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap