İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. The Magicians 2. Sezon Onayını Aldı

The Magicians 2. Sezon Onayını Aldı

The Magicians 2. Sezon Onayını Aldı

Henüz üçüncü bölümün yayınlanmasıyla The Magicians 2. Sezon Onayını Aldı. SyFy, kanalında başlatılan fantastik yapım hızlı bir onaydan aldı. Geçmişte birçok eleştirinin odağı haline gelen kanal son dönemlerde toparlamalar yaparak ön plana çıkmıştı.

Özellikle 2015 sonlarında yayınladığı dizileriyle başarı elde eden kanalın 2016 yılında çıkardığı ilk dizisinin trendleri her geçen gün yükseliyor. Yapılan açıklamaya göre The Magicians dizisi için 13 bölümlük 2. sezon siparişi verildi. SyFy açıklamasına göre dizi internet üzerinde 1.7 milyon görüntülenmeyi geçerek takipçi sayısını artırdı.

The Magicians 2. Sezon Ne Zaman ?

Her şey olumlu ilerliyor ancak dizinin 2. sezonun ne zaman başlayacağı haberine henüz yer verilmezken 2017 yılına kalabileceğinin söylenmesi takipçilerini üzdü. İlk sezonunda 13 Bölüm bulunan yapım Nisan 2016 ortalarında final yapacakken sekiz aylık bir bekleme süreci içerisine girebilir.

Yeni bilgilerin açıklanmasıyla beraber güncellemeler yapılacaktır.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (2)

  1. Saçmalık ya 2017 nedir arkadaş!?

  2. Dizinin ilk sezonu, yayınlandığı sitelerde kurgu açısından birçok eleştiriye maruz kaldı. Eğer burada yazan tarih kesin ise izleyici kaybedeceğe benziyor, fakat gelecek görüşlere saygılıyım.