İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. The Last Kingdom 2. Sezon Ne Zaman ?

The Last Kingdom 2. Sezon Ne Zaman ?

The Last Kingdom 2. Sezon Ne Zaman ?

The Last Kingdom tartışmasız yıla damga vuran diziler arasında yer alıyor. Orphan Black, Broadchurch, Copper ve The Game yapımlarıyla tanığımız BBC Amerika kanalında yayınlanan dizi 29 Kasım 2015 tarihinde ilk sezon finalini yaptı. İmdb başta olmak üzere birçok puanlamada 9’a yakın puanlar almasıda dizinin ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor. Vikinler ve ingiliz tarihinden alıntılarla çekilmiş olan dizinin bu kadar iyi bir noktaya gelmesinin temelinde izleyicilere hitap ederek her bir bölümünün birbirinden heyecanlı şekilde hızlı ilerlemesiydi.

Birçok yapımcının 3 sezonda işleyeceği diziyi sadece 8 bölümde geçiş bölümleri olmadan izlemek gerçekten iyiydi. Son zamanlarda yapılmış en hızlı ilerleyen ve başarılı bir dizi olduğunu söylemek mümkün, bu kadar hızlı ilerlemesi birçok üzücü ölümü beraberinde getirmiş olsa da sürekli yeni yüzler görmekte oldukça iyi olabiliyor.

The Last Kingdom 2. Sezon Ne Zaman ? sorumuzun resmi açıklaması henüz gelmemiş olsa da BBC America’nın taviz vermeden 9-12 ay dizilere ara verdiğini geçmişten biliyoruz yani ilk bilgiler dizinin yeni sezonun Ağustos veya Eylül 2016 tarihinde geleceğini gösteriyor.

Resmi açıklamanın ardından bilgiler güncellenecektir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap