1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. The Flash 3. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

The Flash 3. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

The Flash 3. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak

The Flash 3. sezon 10. bölüm ne zaman yayınlanıyor. Yeni bölüm ismiyle The CW ekranlarına gelecektir.

Geçtiğimiz hafta yayınlanan ortak bölümlerin ardından normal hikaye akışına geri dönüldü. Ancak sezon arası olarak gelen bölümün genel teması yılbaşı olarak işlendi. Barry dünya 3 e giderek Jay Garrick’den, Savitar’ı nasıl durdurabileceği konusunda tavsiyeler istedi.

Bu yılın ana konusu olan Savitar Hintlilerin hız tanrısı olarak biliniyor ve şuana kadar gelmiş geçmiş en hızlı kişi olarak biliniyor. Wally dahi Barry’nin hızına yaklaşmışken ortak düşmanlarına karşı nasıl mücadele edeceklerini ilerleyen bölümlerde daha net göreceğiz.

The Flash 3. Sezon 10. Bölüm Ne Zaman

Yeni bölümler 17 Ocak 2017 yılında başlayacaktır. Sezonda toplam 23 bölüm yer alıyor. Bölümün konusu ise “Flash ve Jay garric, Savitor’un aslında bir tanrı olmadığını gerçekte başka bir gezenden gelen uzaylı olduğunu öğreneceklerdir. Wally ise bir şeytana dönmüşmeye başlar.”

The Flash 3. Sezon 10. Bölüm Fragmanı
Henüz bölüme ait bir fragman yayınlanmamıştır. Değişikliklik olduğunda içerik güncellemesi yapılacaktır.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (2)

Yapılan Yorumlar (2)

  1. yayınlanmadığından emin misiniz ?