1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Teen Wolf 6. Sezon 5. Bölüm Fragmanı – Türkçe Altyazılı

Teen Wolf 6. Sezon 5. Bölüm Fragmanı – Türkçe Altyazılı

Teen Wolf 6. Sezon 5. Bölüm Fragmanı – Türkçe Altyazılı

Teen Wolf 6. sezon 5. bölüm fragmanı eklendi. Sıradaki bölüm ‘Radio Silence’ radyo sessizliği adıyla 14 Aralık Çarşamba günü The CW’de yayınlanacaktır.

Sona yaklaşılan her bölümde dizi heyecanı artmaya devam ediyor. Finale yakışan bir senaryo kurgu ile yapımı izlemeye devam ederken birkaç haftadır merak ettiğimiz Stiles Stilinski hiç var olmadı mı sorumuzun cevabını net bir şekilde alacağız. Son bölümü izleyenler hastane kayıtlarının Stiles göstermemesiyle sonucun nereye bağlanacağını merak etmişti.

6. Sezonda Stiles Ölüyor mu ?

Yeni bölüm fragmanında ise tüm sorularımızın cevabını alıyoruz. Stiles vardı şuana kadar gördüklerimiz mahşerin atlılarının etkisinden dolayı kaçırdıkları kişilerin hiç var olmamış algısından kaynaklanıyordu gibi gözüküyor. Kaçırdıkları insanları nerede topladıklarını göreceğimiz bölümde rol alıyor ancak hiç var oldu mu yoksa ölecek mi sorusuna net bir cevap mümkün değil. Yapımcıların yayınladığı oyuncu kadrosuna göre Stiles son kez 10. Bölümde gözükecek ve bir daha dizide görmeyeceğiz. Ancak daha öncede farklı listeler yayınladıkları oldu kesin olarak ayrılıyor demek çok zor.
Teen Wolf 6. Sezon 5. Bölüm Fragmanı 

teen wolf 6×05 promo, teen wolf 6×05 fragman

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (6)

Yapılan Yorumlar (6)

  1. Bence stiles cloudia dan bahsediyo. O kadında bi pislik var
    ??

  2. Stiles’ın annesi ghost rider rez alın sezon finalinde görürsünüz. Ayrıca sayılarıda artıyor kaçırdıklarını rider yapıyorlar Stiles’da onlardan biri olursa şaşırmayın

  3. Peter ne zaman diziden çıkmıştı kaçıncı sezondu Derekte gelecek mi bilgisi olan var mı

  4. Peter nerden çıktı ? ne zaman kaybolmuştu o şimdi burdan çıktı :S

  5. Dizi yeni yeni heyecanlandı çok iyi sezon hazırlamışlar final yapıyor böyle saçmalık mı olur