Teen Wolf 6. Sezon 3. Bölüm Fragmanı Türkçe Altyazılı Teen Wolf 6. Sezon 3. Bölüm Fragmanı Türkçe Altyazılı
Teen Wolf 6. sezon 3. bölüm fragmanı Türkçe altyazılı olarak eklenmiştir. Genç kurt ismiyle tanın yapımda heyecan devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan ilk bölümüyle... Teen Wolf 6. Sezon 3. Bölüm Fragmanı Türkçe Altyazılı

Teen Wolf 6. sezon 3. bölüm fragmanı Türkçe altyazılı olarak eklenmiştir. Genç kurt ismiyle tanın yapımda heyecan devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan ilk bölümüyle büyük beğeni toplayan dizi kendine yakışan bir final sezonu geçirecek gibi gözüküyor.

Yeni bölümü “Sundowning” ismiyle önümüzdeki hafta ekranlara gelecektir. Konu olarak, Scott, Lydia ve Malia Stiles’ı aramaya devam edecekler. Diğerleri ise Mason’ı hayalet sürücülerden korumak için bir parti organize edecektir.

İlk bölümü geçtiğimiz hafta yayınlanan yapım reytinglerde 0.56 milyon görüntülenme alarak büyük bir hayal kırıklığı yaşattı. Geçtiğimiz yılın ortalaması 1.2 milyon iken %59 oranında izleyici kaybetti. Final yapacakları kararı takipçilerini büyük ölçüde etkilemiş gibi gözüksede ilk bölümün kalitesiyle yeniden toparlanacağı düşünülüyor.

Teen Wolf 6. Sezon 3. Bölüm Fragmanı


cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum bulunamadi.

Diger kullanicilara fikir vermek icin ilk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.