Teen Wolf 6. Sezon 12. Bölüm Fragmanı Türkçe Altyazılı Teen Wolf 6. Sezon 12. Bölüm Fragmanı Türkçe Altyazılı
Teen wolf uzun bir aranın ardından yeniden MTV ekranlarına geldi. Sezon arasından dönen yapım final yapıyor yani son sezonu izleyeceğiz. Said the Spider to... Teen Wolf 6. Sezon 12. Bölüm Fragmanı Türkçe Altyazılı

Teen wolf uzun bir aranın ardından yeniden MTV ekranlarına geldi. Sezon arasından dönen yapım final yapıyor yani son sezonu izleyeceğiz. Said the Spider to the Fly ismiyle yayınlanan bölümde dizi fantastik dünyasını dahada genişleterek bilim kurgu tadına kaymaya başladı. Geriye sadece 9 bölüm kalırken 6 Ağustosta yayınlanacak olan bölümü “Raw Talent” ham yetenek ismiyle ekranlara gelecek.

Final yaklaşırken dizide sürpriz isimler yeniden diziye katılacak, büyük savaş yaklaşırken düşmanla savaşmak için Derek ve Stilinski gibi diziden uzaklaşmış birçok oyuncu yeniden diziye katılacak merak edilen soru ise ölülerden canlanan olup diziye katılıp katılmayacağı şuana kadar açıklanmamış isimlerden gelebilecek sürprizler olduğu söyleniyor ancak kesin bilgi verilmiyor. Kısaca sürprizlerle dolu ve aksiyonun bol olduğu bir final izleyeceğiz.


Not: videoda kaynak ingilizce altyazı olmadığı için duyabildiğim kadarıyla çevrilmiştir. Bazı noktalarda eksik ve ufak hatalar vardır. Fark ettiğiniz hataları yorum olarak yazabilirsiniz.

Yorum bulunamadi.

Diger kullanicilara fikir vermek icin ilk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.