İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Teen Wolf 5. Sezon Yarı Finalini Yaptı

Teen Wolf 5. Sezon Yarı Finalini Yaptı

Teen Wolf 5. Sezon Yarı Finalini Yaptı

Dikkat spoiler içerir…

Uzun bir aradan sonra yeniden ekranlara gelen Teen Wolf, 5. Sezon ile beklentilerin altında kalmıştı. Yayınlanan ilk 10 bölümün ardından izleyicilerine yeterli gelmediğini söylemek mümkün. Diziden beklentilerin yüksek olması ve yeni sezonda izlediğimiz bölümlerin geneli vakit doldurmak ve oyalayıcı olunca durum sıkıcı bir hale geldi.

Scott’ın dayak yemediği kişi kalmadığı bir sezon geçirirken neden bu kadar güçsüz olduğu ilk finalde belli oldu. Solunum ilacı yerine kurtboğan ? Aslında mantık kurallarının çok dışındaydı şuana kadar kurtboğan otunun nasıl etki ettiğini bilen bir kurt adam bu hataya kolay düştü. Eleştiri yapabileceğimiz daha birçok nokta bulunuyor ancak 4 sezon izlemişken ne kadar tatmin edici olmasa da bırakmakta mümkün değil.

5. sezon’un ilk finali değerlendirdiğimizde 2. dönem daha heyecanlı ve aksiyon dolu geçeceğe benziyor. Soru işaretleri yavaş yavaş ortaya çıkmadı. Düşman belirlendi, ancak Scott’ın ölmeyeceğini herkes biliyordu. Ufakta olsa son sahnede bir heyecan yaşanmadı. Öldürülmeyi bekleyip teslim olma yerine mücadele edeceği bir dövüş sahnesi daha iyi olabilirdi. Tek heyecan verici kısım çöl kurdunun ortaya çıkması !

Teen Wolf 5. Sezon yeni bölüm ne zaman ?

Ara final yapan dizinin ne kadar tatil yapacağı şimdilik kesin olarak bilinmiyor. İlerleyen dönemlerde tarih kesinleştikçe bilgileri aktaracağız…

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap