1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. SyFy , Dizi Tarihlerini Açıkladı Dominion, Defiance ve Diğerleri

SyFy , Dizi Tarihlerini Açıkladı Dominion, Defiance ve Diğerleri

SyFy , Dizi Tarihlerini Açıkladı Dominion, Defiance ve Diğerleri

SyFy birçok ünlü dizinin yayıncısı olarak büyük başarı elde etmiş bir Amerikan kanalıdır. Dün yaptıkları açıklama ile en sevilen dizilerinin yeni sezon başlama tarihlerini duyurdu. Geçen yaz başlayan diziler arasında yer alan Dominion ve Defiance yeni sezon için onay alıp alamayacakları belirsizken seyircilerin baskısı ile yeni sezon onayını almışlardı.

Bunların yanı sıra yeni dizilerde kanalda yer alacak ve bir çoğunun ismini sık duymaya başlayacaksınız, hazırladıkları mükemmel yeni diziler tecrübeli yapımcılar tarafından hazırlanıyor ve en çok izlenen diziler arasında yer almaları hedefleniyor.

Yaz dönemi başlangıcını “Dark Matter” dizisi ile cuma günü saat 9’da yapacakları yayın ile başlayacağını söylendi, fragmanın yayınlanmasının ardından yüz binlerce izlenme alan dizisi en iddialı oldukları yapımlardan bir tanesi olacak gibi duruyor. Killjoys diziside yaz sezonunda yeni başlayacak dizilerden bir tanesi olacak özellikle beklediğim ve başarılı olacağına inandığım bir dizi, Geeks Who Drink ise üçüncü dizileri olarak bu yıl ekranlara gelecek.

Dizilerin başlama tarihleri;

Cuma , Haziran 12
Defiance (iki saatlik 3. sezon galası)
Dark Matter (Dizi galası)

Cuma , Haziran 19
Defiance (Yeni bölüm)
Killjoys (Sezon Galası)
Dark Matter (Yeni Bölüm)

Perşembe , Temmuz 9
Dominion (2. sezon Galası)

Perşembe, Temmuz 16
Geeks Who Drink (Dizi Galası)

Çarşamba, Temmuz 22
Sharknado 3: Oh Hell No! (Özel bölüm Galası)

Perşembe, Temmuz 28
Face Off (9. sezon Galası)

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap