1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Supernatural 11. Sezon Dizi Oyuncuları

Supernatural 11. Sezon Dizi Oyuncuları

Supernatural 11. Sezon Dizi Oyuncuları

Merakla beklenilen yapımın 11. Sezon oyuncuları ve bölüm tarihleri kesinleşti ayrıca 11. sezon 8 bölüm özel olarak belirlenerek Sam’in gençliğinin geri dönerek onu avlamaya çalışacağı bilgileri alındı. Peki kim bu 11. sezon oyuncuları ?

Yeni Sezonda göreceğimiz oyuncular ve rollerini tek tek inceleyelim;

Supernatural Sam Winchester Kimdir ?

Jared PadaleckiDizi ilk başladıklarında henüz yirmili yaşlarda olan yakışıklı oyuncu resmen bizlerle beraber büyüdü, 19 haziran 1982 doğumlu olan yakışıklı oyuncu San Antnio’da dünyaya geldi. Annesi Fransız ve Babası Yunan’dır. Sam Winchester , supernatural dizisine başlamadan önce oyunculuk hayatına ilk 2000 yılında “Gilmore Kizlari” filminde rol alarak başladı bunun ardından en hızlı yükselen erkek oyuncu ödülü aldı ve “supernatural” dizisi türkçesi “doğaüstü” olan dizide başrol olarak oynamaya başladı. Gerçek ismi Jared Padalecki’dir.

Supernatural Dean Winchester Kimdir ?

jensen acklesDizide Sam’in abisi olan Dean 1 mart 1978 Dallas doğumludur. Hayatında ona en çok ailesi problem çıkartırmıştır sürekli seyahat eden bir ailesi olduğu için sürekli Amerika içersin de taşınmak zorunda kalmışlar ve kalıcı olarak hiç bir yerde oyunculuk hayatına devam edememiştir. Artık oyunculuk hayatında yüksek bir başarı hedeflediği için supernatural ile anlaşma sağlar ve dizide başrolü paylaşır bunun yanı sıra birçok filmde oyunculuk yapmıştır. Özellikle “Sevgililer günü katliami ” filminde aldığı rol ile gündeme gelmişti. Gerçek ismi Jensen Ackles ‘dır.

Supernatural Castiel Kimdir ?

castial kimdirDizinin sevilen meleği Castiel en uzun süre dizide rol alan 3. oyuncudur, 20 ağustos 1974 doğumlu oyuncu supernatural dizisine 2005 yılında katılmıştı bir sezon için anlaşma yaparak diziye katılan oyuncunun izleyicilerin beğenisini toplaması üzerine dizide daha fazla rol almaya başlamıştır. Gerçek ismi Misha Collins‘dır.
Supernatural Crowley Kimdir ?

crowly kimdirDizinin kötü karakteri olarak şeytan rolünü üstlenen Crowley sempatik tavırlarıyla birçok izleyici tarafından sevilerek takip edilmektedir. Özellikle son sezonlarında daha yumşak bir karaktere bürünen Crowley daha fazla beğeni toplamıştır. 30 mayıs 1964 doğumlu olan oyuncu sanırım şuan dizide rol alan en yaşlı erkek oyuncu ünvanına sahip supernaturaldan önce rol aldığı dizi , filmler ise Babam Icin (1993) ve Unstoppable (2004)’dir Gerçek ismi Mark Sheppard‘dır.

Supernatural Rabid Nurse Kimdir ?

Maja Aro Güzel oyuncu Supernatural dizisine 11. sezonda katılan yeni oyuncular arasında yer alacaktır. 1 Ocak 1984 doğumlu olan oyuncu aslen Kanada doğumludur. Daha önce Hansel ve Gretel: Cadi Avcilari (2013), Dehset Kapani (2012) and Godzilla (2014) filmlerinde rol alarak yıldızının parlamasını sağlamıştır. 2013 yılında yönetmen olan Jeffery Aro ile evlenmiştir. Gerçek ismi Maja Aro ‘dır.Supernatural Angel Kimdir ?

Lane Edwards Kadroya katılan yeni isimlerden biri melek rolüyle karşımıza çıkacak olan ünlü oyuncu daha önce Far Cry 3 (2012), Godzilla (2014) and Ölümsüz Ask (2015) filmlerinde aldığı başarılı rollerle ön yıldızının parlamasını sağlamıştır. Ancak tüm filmlerde yan rollerde yer alarak başrollere yükselmeyi başaramamıştır. Gerçek ismi Lane Edwards‘dır.


Supernatural Mike Schneider Kimdir ?

aaron hillYeni oyuncular listesinde yer alan Mike 23 Nisan 1983 doğumludur. Kaliforni’da dünyaya gelmiş olan oyuncu daha önce oynadığı filmlerle şöhret basamaklarını tırmanmıştır. Transformers – Yenilenlerin intikami (2009), Greek (2007) and Creature (2011) filmlerinde rol alan oyuncunun gerçek ismi Aaron Hill‘dir.


Supernatural Jonah Kimdir ?

albert nicholasYeni oyuncular listesinde yer almış olan oyuncu aktör, yazar ve yönetmenlik yapmaktadır. Özellikle yazarlık alanında büyük başarılara imza atmıştır. Sudden Impact, Coaxed ve Once Upon a Time yapımlarıyla kariyer basamaklarını tırmanmayı başarmıştır. Gerçek ismi Albert Nicholas‘dır.


Supernatural Marnie Kimdir ?

marnieKanada doğumlu güzel oyuncu filmlerde aldığı rollerle başarı etmiştir. Ancak 2006 yılında gerçekleştirdiği evliliğin ardından oyunculuk hayatına ara vermiştir. Kediler ve köpekler (2001), The Saddest Boy in the World (2006) ve Evirati (2000) yapımlarıyla gündeme gelmesinin ardından ciddi projeleri kabul etmemiştir. 9 yılın ardından Supernatural’da ilk defa boy gösterecek. Gerçek ismi Kirsten Robek‘dır.

Supernatural Rowena Kimdir ?

ruth connelDizinin yapımcı kadrosunda yer alırken crowly’nin annesi rolüyle ilgi uyandırması dizide kalıcı bir hale gelmesini sağladı. Geçmişte dizi tecrübesi olmayan ancak bir çok filmde boy göstermiş olan yapımcı Folklore, Peter Pan; The Boy Who Hated Mothers ve Brave yapımlarıyla ün kazanmayı başarmıştır. Gerçek ismi Ruth Connell‘dır.


Diğer oyuncular ( Yeni yüzler arasında dedektif hariç hepsi bir bölüm yer almıştır ) ;

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. jessie’nin olduğu bölümü merakla bekliycem fragmanda çıkmıştı çok tatlı bir hanım efendi umarım dizide kalıcı olur