1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Stephen King’in The Stand Romanı Mini Dizi Olabilir

Stephen King’in The Stand Romanı Mini Dizi Olabilir

Stephen King’in The Stand Romanı Mini Dizi Olabilir

Stephen King, birçok romanın dizi ve filmlere uyarlanılması ile dünya genelinde ses getiren yapımların ortaya çıkmasına büyük katkılar yapmıştı. Romanlarının rekorlar kıran bir düzeyde satılması ve korku alanında birçok ödüle layık görülmesi yapımcılarında dikkatini çekmiş olmalı ki yeni teklifler ve projeler ile gündeme gelir.

Son olarak Showtime’ın yaptığı açıklama ile The Stand romanın bir mini dizi haline getirilmesi gündeme geldi şuan kesinleşmiş olmasa da büyük ihtimalle Yakın bir zamanda Showtime ekranlarında göreceğiz. 8 bölümden oluşturulması planlanan yapım toplam 11 saat süreceği düşünülüyor.

The Stand, ilk olarak 1978 yılında yayınlanmaya başladı ve Stephen King’in en iyi kitapları arasında yerini alıyor ve çoktan bir mini dizi haline getirildi, 1994 yılında yapılan ilk dizisi ile ne yazıkki eski bir yapım olarak kaldı ve döneminde büyük bir başarı elde etmişti.

Yapımcıların girişimi ve yeniden uyarlanması ile modern çağa uygun bir biçimde yeniden çekimleri yapılacak, şeytani bir gücün dünya üzerinde insanlara verdiği büyük zararlar ve yaptığı katliamları konu alan dizi haberinin yeniden yapılacağı tweet’nin atılması ile izleyicilerin olumlu tepkiler vererek seyircilerin heyecanlanması ise dizinin çekimleri yapılacağı yönünde olumlu bir işaret niteliğinde, umarız ki yeni ve modern hali ile bu heyecanı yeniden izleme fırsatımız olur.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap