İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Silicon Valley 4. Sezon Onayı Aldı

Silicon Valley 4. Sezon Onayı Aldı

Silicon Valley 4. Sezon Onayı Aldı

Her bölüm sonunda gülümseten komedi yapımı özellikle teknoloji meraklıları tarafından yakından takip ediliyor. Alanın en başarılı yapımlarından biri diyebileceğimiz Silicon Valley henüz 3. Sezona başlamadan HBO tarafından verilen 4. Sezon onayı ile takipçilerini sevindirdi.

Yapılan resmi açıklamada ” Thomas Middleditch, T.J. Miller, Zach Woods, Kumail Nanjiani, Martin Starr, Josh Brener, Amanda Crew, Matt Ross, Jimmy O. Yang ve Suzanne Cryer isimlerinin rol aldığı 3. sezonu 24 Nisan tarihinde başlayacak SILICON VALLEY dizisi 4. Sezonu için anlaşma yapılmıştır.” Diye yapımcıların ve dizi hakkında bilgilerin yer aldığı bir bildiri yayınladı.

Silicon Valley 4. Sezon Ne Zaman

Henüz bizleri meraklandıracak bir bilgi değil ve önümüzde izleyeceğimiz bir sezonu bulunuyor ancak önümüzdeki aylarda özellikle dizinin sezon finalinin ardından sıkça bu soruyla karşılaşacağız ama kanal herhangi bir tarih vermedi. Sadece dizinin 3. sezonda ne olursa olsun devam edeceğini duyurduğunu bildirelim güncel bilgiler geldikçe haberimiz yenilenecektir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap