İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Silicon Valley 2. sezon

Silicon Valley 2. sezon

Silicon Valley 2. sezon

Teknoloji ve bilimin geliştiği dünyamızda oluşturulan birçok ünlü firmanın , yazılımcıların ve bilgisayar mühendisinin yer yaşadığı bölge olarak bilinen silikon vadisi 2014 yılı ile dizi konusu haline gelmiştir. Amerika’da kurulan ve birçok ünlü firmanın yöneticilerinin ve yönetim merkezinin taşındığı bölge gün geçtikçe popüler bir hale geliyor. Silikon vadisi teknolojinin doğduğu ve geliştirildiği bir yer olarak adlandırılmaya devam ediyor.

Silicon Valley 2. sezon

Sezon başlangıcı olarak 13 Nisan 2015 gösteriliyor yani pazartesi 2. sezon 1. bölüm ile yeni sezona giriş yapacak diziden birçok haberde gelmeye başladı HBO ekranlarında yer alan dizi çekimleri ise hale devam etmektedir. Game of Thrones ile aynı gün yayınlanacak olan dizi aynı gün bizlere 2 farklı muhteşem dizi keyfi sunacak gibi duruyor yeni sezonunda Richard ve asosyal 5 arkadaşı ilk sezondan’da hatırladığımız gibi bizlere mizah dolu bir sezon daha yaşatmak için çalışmalarını sürdüyor. İlk sezonda hep erkek karaktere yer verilirken twitter hesabından yapılan açıklamada “bu sezon kadın oyuncularında daha sık dizide yer alacak” açıklaması yapıld.

Yapılan açıklamanın ardından birçok insan konu hakkında araştırma yapmaya başladı ancak bir bilgiye ulaşamadılar bunun üstüne yapılan ikinci açıklamada ” dizide iki kadın oyuncu yer alacak” haberi geldi, bu kadın oyuncuların başrol karekterlerinin kız arkadaşları olarak veya asosyal dahilerin hoşlandığı kızlar olarak diziye katılmaları bekleniyor.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap