İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Shameless 8. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Shameless 8. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Shameless 8. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Utanmaz olarak bilinen ve Türkiye versiyonu başlayan Shameless Amerika’da 8. sezon hazırlıkları yapıyor. Cinselliğin abartıldığı bir dizi olarak bilinen ve dizi içindeki çarpık ilişkilerle tanınan yapımın ülkemizde nasıl olacağı tartışılırken tabi ki sansürlü ve cinselliğin çıkarıldığı bir yapım olarak hazırlandı. Dizinin ana konusu olan sorumsuz sarhoş bir baba, kardeşleri için çalışan genç bir kız ve zengin aşık bir genç olarak dramatik bir hikaye ile ülkemize giriş yaptı.

Amerika’da ise alkolik bir babanın 6 çocuğuyla birlikte hayatta kalma mücadelesini anlatıyor. Komedi ve dram kategorisinde 7 sezonu geride bırakan yapım imdb üzerinde 8.7 gibi yüksek bir puana sahip, uzun süre ekranlarda olmasına rağmen sezonlarında büyük başarılara imza atarak izleyici kitlesini artırmayı başaran yapım çıkışını sürdürürken 8. sezon onayınıda oldukça kolay bir şekilde almayı başarmıştı.

Shameless 8. Sezon Ne Zaman

Dizinin yeni sezon çekimleri bir süre önce başladı ve iyi bir şekilde ilerlediği ifade edilirken yeni sezonun başlama tarihi 5 Kasım 2017 olarak açıklandı. Şuana kadar Eylül veya Ekim aylarında yeni sezonunu izlemeye alıştığımız yapım bu yıl yayın kanalının takvim yoğunluğundan ve çekimlerin geç başlamasından dolayı Kasım ayına ertelendi. Geçtiğimiz sezonlarda alıştığımız gibi yine sezonda 12 bölüm yer alacak, ilk 6 bölümün ardından kısa bir ara vermesi beklenen yapımın sadece ilk 2 bölümünün tarihleri açıklanırken tüm sezonun takvimi henüz açıklanmadı.

Shameless 8. Sezon Fragmanı

Shameless izle

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap