İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Sex&Drugs&Rock&Roll 2. Sezon Onayını Aldı

Sex&Drugs&Rock&Roll 2. Sezon Onayını Aldı

Sex&Drugs&Rock&Roll 2. Sezon Onayını Aldı

FX iddialı olduğu 2015 yapımı komedi dizisi Sex&Drugs&Rock&Roll 2. sezon onayını aldı. Beklentileri karşıladığı düşünülen yapım 1. sezon finalini yapmasının hemen ardından yeni sezon onayını almayı başardı.

İlk sezonu 10 bölümden oluşan yapımın 2. sezonu 2016 yılının yaz aylarında başlaması düşünülüyor. Yapımcılar sezon bölüm sayılarının artırılarak daha erken bir tarihte izleyicilerin karşısına çıkabileceğini belirtti. Leary tarafından hazırlanan yapımın yönetmenliğini, senaryosunu üstlenirken oyuncu olarak yer alması büyük dikkat çekmişti. Hayallerindeki diziyi uzun bir süre sonra ekranlara uyarlayabildiği için ne kadar mutlu olduğunu aktaran Leary, dizi için daha faydalı olabilmek için onu yaşadığını aktardı.

Dizinin diğer oyuncuları John Corbett, Elaine Hendrix, Robert Kelly, ve John Ales gelecek yıl yine aynı kanalında FX’de ekranlara gelecektir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap