İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Second Chance 2. Sezon İptal Edildi

Second Chance 2. Sezon İptal Edildi

Second Chance 2. Sezon İptal Edildi

Second Chance 2. sezon iptal edildi. Fox ekranlarında izlediğimiz fantastik drama yapımının yeni sezonu olmayacağı açıklandı. Fox açıklamasını diziye ikinci bir şans vermeyeceğiz diye açıklarken fanlardan büyük tepki aldı.

Reyting oranlarında baktığımızda ilk sezon ilk bölümü 4.3 milyon görüntülenme ile başlayan yapım 7. bölümünde 1.7 milyon seviyesine kadar gerilemiş ancak son bölümlerine doğru yeniden 2 milyon seviyesine çıkmıştı. Sezonu ise 2.4 milyon ortalama ile kapattı bu rakamlar kanalın diğer dizileriyle karşılaştırıldığında 18-49 demo oranında 21 dizi arasında sonuncu olarak kaldı. Yani kanalın en az izlenen dizisi olarak kayıtlara geçerken reyting kurbanı olduğunu söyleyebiliriz.

İptal kararına en büyük tepki ise yapımcılardan çok başrolde yer alan Robert Kazinsky’den geldi. Twitter hesabından yaptığı açıklamasında dizinin iptal edildiğini internetten duymamız büyük bir utanç diyerek tepki gösterdi. 2015-2016 sezonunda ise FOX 21’de 6 iptal kararıyla bu yıl en çok dizi iptal eden kanallardan biri oldu.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap