İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Scalped Dizi 2016

Scalped Dizi 2016

Scalped Dizi 2016

DC Comics’in Scalped’ı sonunda WGN America ekranlarına geliyor. Uzun bir süredir proje aşamasında olan yapımın haberi ilk olarak 2014’de gelmişti ancak siparişi verilmemişti. Yılın başında Manhattan dizisini iptal eden kanal Scalped’inde yer aldığı iki yeni dizi siparişi verdi. Aralarında dikkat çekeni ise tabi ki DC’s Scalped oldu. Çizgi romandan uyarlanarak ekranlara taşınacak olan yapımın senaristi Banshee’den tanıdığımız Doug Jung olacaktır. Başrol için ise orjinal bir kızıl dereli oyuncunun yer alacağı söyleniyor. Yapımın kaç sezon ve kaç bölümden oluşacağı henüz kesinleşmedi. Yıl sonuna kadar yetiştirilmesi planlanan yapım 2017’ye kalabilir.

Scalped Konusu

“Kafa derin duvarımı süsleyecek” Kızıldereli toplumunda büyüyen bir adam çevresinden uzaklaşarak kendine yeni bir hayat kurar, FBI ajanı olarak çalışırken özel bir göreve atanır. Yıllar sonra acımasız, hırslı Lincoln Red Crow, tarafından yönetilen kabilede yaşanan gizemli olayları çözmek için geri döner. Ancak yeniden kökenine dönmesi sadakat ve maneviyat duygularını canlandıracaktır.

Modern bir dönemde yaşanan kızıldereli suç hikayesi konu alınmaktadır.

Dizi afişi, oyuncuları, fragmanı ve diğer detaylarının açıklanmasıyla beraber içerik güncellenecektir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap