İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. RoketFilm Türkiye’nin Sosyal Film Sitesi

RoketFilm Türkiye’nin Sosyal Film Sitesi

RoketFilm Türkiye’nin Sosyal Film Sitesi

RoketFilmizle.com geçtiğimiz aylarda kurulan ve yükselişine hızla devam eden bir film izleme sitesi. İçerisinde aynı zamanda türkçe dublaj yabancı dizileri de izleyebileceğiniz RoketFilm, sizin için kullanıcı dostu bir tasarım ile sahneye çıktı ve zirveye tırmanmaya devam ediyor. Özellikle içerisindeki özel üyelik sistemi ile, bildirimler ve interaktif bir şekilde sitede gezmenize yardımcı olan RoketFilm; bu yönü ile de oldukça seviliyor. Üyelik panelinde takip ettiğiniz filmleri, dizileri görebiliyor; bunların yeni bölümleri geldiğinde haberdar olabiliyor ve izlemenizi kolaylaştırabiliyor. Bunun yanında sol üst köşede bulunan Film İstek bölümünde, herhangi bir filmin isteğini kolay bir şekilde yapabilmeniz de mümkün. Film, 24 / 48 saat içerisinde RoketFilmizle.Com adresine eklenmiş oluyor.

Özellikle editörün seçimleri oldukça başarılı. Canınız sıkıldığında, hd film izleme fikri aklınıza düştüğünde; kolay bir şekilde ana sayfada bulunan editörün seçimlerinden güzel seçimler yapabilmeniz mümkün. Bunun yanında aynı zamanda yabancı dizi izleme fikri için de editörün seçimi uygun olabiliyor zira dünya üzerinde en çok sükse yapan yabancı dizileri çıktıktan hemen sonra tarafınıza aktaran RoketFilm, Game of Thrones’tan Arrow’a kadar hepsini Türkçe dublajlı olarak da sizlere sunuyor. Özellikle Türkçe Dublaj Dizi konusunda kendisini kanıtlamış bir site olan RoketFilmizle.com bu yönü ile oldukça övülüyor ve hızlılığının en büyük sebebi de kullanıcı odaklı çalışması.

Kullanıcı odaklı çalışmak çoğu sitenin maalesef harcı değildir. Onlara özel üyelik sistemi yapmak, onların fikirlerini önemsemek ya da dinlemek çoğu zaman site sahiplerince, özellikle film ve dizi izleme sitesi sahiplerince çok önemsenmez. Ancak, RoketFilm üzerinde sadece kullanıcı odaklı olduğunu göreceğiniz onlarca özellik mevcut, özellikle üyelik alanında. Bu yönü ile RoketFilm, yeni çağın en büyük türkçe dublaj yabancı dizi ve film izleme sitesi olarak emin adımlarla ilerleme yoluna devam ediyor. Düşünün ki, bir sitede “hayran olduğum oyuncular” bölümü olsun ve bu siteye giriş yaptığınızda, hayran olduğunuz oyuncunun filmi eklendiğinde; haber verilsin… Birde son çıkan popüler filmlerden olan doctor strange izlemeniz için roketfilmde yerini aldı bile.

Yabancı film ve yabancı dizi izlemeyi seviyor ve bunları güncel olarak arıyorsanız, RoketFilmizle.com şu sıra en güncel ve en hızlı servislerden bir tanesi. Siz de RoketFilm kullanıcısı iseniz, özellikle üyelik alarak kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. merhaba, sitenizde görüpte gittim bu roketfilm sitesine bayıldım böyle güzel paylaşım yaptığınız için teşekkür ederim.