1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Reign 5. Sezon İptal Edildi

Reign 5. Sezon İptal Edildi

Reign 5. Sezon İptal Edildi

The CW Reign dizisini iptal ettiğini açıkladı. Dört sezon sonra gelen kararla beraber dizinin yeni sezonu olmayacağı açıklandı. 16. yüzyılda Mary’nin yükselişini konu alan tarihi drama yapımının 5. sezonu olmayacak.

Başlangıcından bu yana kanalın reyting ortalamasının altında kalan dizinin önceki sezonlarda nasıl onay aldığı da tartışma konusuydu ancak The CW beğendiği senaryoları reytinglere bakmaksızın bazen ekranda tutabiliyordu. Sıralamada ise kanalın 12 dizisi arasında en çok izlenen 8. dizisi konumunda yer alan yapım son sezonunda %25 izleyici kaybederek normalinde altına düşmüştü.

3. Sezon finalini 20 Haziran’da yapan dizinin geleceği hakkında henüz karar verilmemişti ancak deadline’ın haberine göre dizi iptal edildi. Açıklamaya göre dizi sadece 4 sezon olacak şekilde yazıldı devam etmesini sağlayacak bir senaryosu bulunmuyor bu nedenle dizi 10 Şubat‘ta başlayacak 4. sezonla final yapacak devamı olmayacak denildi. Yani dizisinin 4. sezonu final sezonu yorumunu yapabiliriz.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)