İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Prison Break 5. Sezonuna İnternet Yasağı!

Prison Break 5. Sezonuna İnternet Yasağı!

Prison Break 5. Sezonuna İnternet Yasağı!

Telif hakları nedeniyle kaldırılan dizilerin sayısı her geçen gün artarken Prison Break’da internette yasaklandı. Geçtiğimiz yıl The walking dead, Game of thrones, The Flash, Gotham gibi birçok dizinin kaldırılmasından sonra üzücü bir haberde Prison Break’den geldi. 2017 yılında yayınlanan yeni bölümleriyle büyük bir ilgi toplayan dizi milyonlarca insan tarafından takip edilmeye başlandı.

Mini dizi olarak ekranlara gelen yapımın son sezonunda toplam 9 bölüm yer alıyor. Prison Break 5. sezon nerede çekiliyor sorunuzun cevabı ise Fas’ın Rabat, Ouarzazate, Kazablanka bölgelerinde ve Kanada’da çekiliyor. Dizi yayınlandıktan sonra en fazla ilgi gösterilen ülkeler ise sırasıyla Amerika, Hollanda, Türkiye, İsveç, Almanya, Ukrayna ve İtalya oldu.

Prison Break 5. Sezon Reytingleri

Şuana kadar 3. bölümünü izleme fırsatımız olan yapım muhtem bir başlangıç yapsa da her ilerleyen bölümünde reyting kaybetmeye devam ediyor. Bu düşüş eksiksiz tüm dizilerde yaşanırken kabul edilebilir bir oran olarak göze çarpıyor.

  • 1. bölüm 3.8 milyon
  • 2. bölüm 3.2 milyon
  • 3. bölüm 2.4 milyon

Düşüş devam ederse yayın kanalı Fox’un hoşuna gitmeyecektir. Kanal ortalaması 3 milyon civarındayken büyük umutlarla hazırlanmış bir dönemin efsanesi dizinin performansı daha iyi olmalı. Kanalın en çok izlenen yapımı Empire 8 milyon görüntülenme alırken prison break hayal kırıklığı yarattı denilebilir.

Prison Break 5. Sezon nereden izlenir

İnternet yasağının ardından %99 internet siteleri diziyi kaldırdı. Kaldırmayan birkaç tane olabilir ancak onlarda muhtemelen kuralları takip edecektir. Kısaca Türk sitelerinden ulaşmak mümkün değil gibi gözüküyor. Diğer taraftan torrent engellenmesi zor bir kaynak olarak hizmet vermeye devam edecektir. Televizyondan izlemek isteyenler için Çarşamba Akşamı 19:30’da Fox crime kanalından ulaşabilecekler.

Arama Terimleri: prıson break 5 sezon neden yasaklandı
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap