1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Please Like me 5. Sezon İptal Edildi

Please Like me 5. Sezon İptal Edildi

Please Like me 5. Sezon İptal Edildi

Please like me yapımcısı dizinin 5. sezonun olmayacağını dizinin 4. sezonda iptal edildiğini açıkladı. Hulu dizileri arasında gösterim yapan dizinin yazarı ve başrol oyuncusu Tom Abbott, duyuruyu resmi Twitter hesabından yaparak yeni sezon olmayacağını söyledi. Hayranlarına, ailesine, dizi ekibine ve oyuncularına teşekkür etti.

ABC2 ekranlarında yayınlanan avusturalya’lı bir gencin hayatını anlatıyordu. Dizi kadrosunda ayrıca ohn the Dog, Debra Lawrance, David Roberts, Renee Lim, Hannah Gadsby, Keegan Joyce, ve Caitlin Stasey oyuncuları rol alıyordu. Thomas’ın hayatını konu alan yapımda ailesi, arkadaşları ve çevresinde yaşadıkları anlatılan komedi, drama yapımı olarak 4 sezon ekranlara gelmişti. İlk sezonlarında başarılı bir çıkış yakalayan yapım ilerleyen sezonlarda reyting kaybetmeye başlamıştı.

Twitter hesabından yaptığı açıklamasında, “Diğer yapımcılar ve ben Please like me 4. sezonda bitirmeye karar verdik. Diziyi tamamladığımızı düşündüğümüz için bu kararı verdik.” diyerek sevenlerine veda etti.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap