1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Once upon a time 5. sezon ne zaman ?

Once upon a time 5. sezon ne zaman ?

Once upon a time 5. sezon ne zaman ?

Geçtiğimiz aylarda heyecanlı bir sezon finali yapan dizi Once upon a time sevenlerini çok bekletmeyi planlamıyor. ABC kış dizileri arasında 5. yılına girecek olan yapımın her sezonunda 23 bölüm bulunan kanalın vazgeçilmezleri arasında özellikle insanları masallar diyarına götürerek gerçeklikten bir an olsun uzaklaştıran bilim kurgu yapımları arasında oldukça büyük bir başarıyı elinde tutuyor.

Her yaştan izleyici kitlesine sahip olan Once upon a time 5. sezon ilk bölümü 27 Eylül Pazar günü yeniden ekranlarımızda olacak yani 4 ay aranın ardından tekrar izleyicileriyle buluşmuş olacak…

merlin5. sezonu bekleme sürecinde ise unutma ihtimalimize karşı kısa 4. sezon finalinde neler yaşadığımızı hatırlayalım;

Yazarın ortaya çıkması ve kötüler ile beraber çalışması kendi hayalleri için diğer insanların hayatlarını hiçe sarması ile yeni bir kitap yazarak iyileri kötüye, kötüleri ise iyilere çevirmiş kahramanların olduğu bir diyara yollamıştı, bu oyunu ise küçük karakterimiz Henry ortaya çıkartarak her şeyin eski haline gelmesi için zorlu bir macera yaşamıştı. 5. sezon konusu olan son sahnede ise hançerin içerisindeki karanlığın serbest kalarak problem oluşturacağını düşünen Emma’nın tüm karanlığı hançere çekerek Rumple’ın ardından yeni karanlık olan olması ile son bulmuştu.

Yeni sezonda ise gelmiş geçmiş en büyük büyücü olan Merlin diziye katılarak karanlıkla mücadele edecek ve karanlığı yeniden hapsedip Emma’yı kurtaracak kişi olacak.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap