İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Netflix Türk Dizi ve Filmlerini Yayına Alacak

Netflix Türk Dizi ve Filmlerini Yayına Alacak

Netflix Türk Dizi ve Filmlerini Yayına Alacak

Netflix, Ocak 2018 tarihi itibariyle artık daha fazla Türk dizisi ve filminin site üzerinden yayınlanacağını duyurdu. Son dönemlerde Türk izleyicilerin yoğun bir şekilde Netflix üyesi olması, Netflix yapımcılarının bu konuda herhangi bir yaptırım uygulayıp, uygulanmayacağı konusunda çalışmaların öne çıkmasına neden olmuştu.

ağatay ulusoy yeni dizisi konusu 704x375 - Netflix Türk Dizi ve Filmlerini Yayına Alacak
İlgili Yazı

Netflix’in İlk Türk Dizisinden Görüntüler Geldi

Netflix yetkilileri tarafından gelen açıklamaya göre artık Türk dizi ve filmleri doğrudan site üzerinden yayına alınacak. Artık pek çok günümüz dizisi, internet dizisi ve aynı zamanda filmleri vizyon sırasında Netflix üzerinden takip edebileceksiniz.

Netflix’te Toplamda 200.000 Türk Üye!

Netflix’te 2018 yılı itibariyle toplamda 200.000 Türk üye rakamına ulaştığı konuşuluyor. Henüz Netflix yetkilileri net bir rakam açıklamasa da, sadece ücretle üyelik alanların bu rakam seviyesinde yer aldığının altını çizdi. Bu sebeple Türk dizi ve filmleri izleyici kadrosuna sunabilmek adına kolları sıvayan Netflix, bu alanda yaptığı eşsiz çalışmalar ile birçok izleyici tarafından ortak tercih olarak gösteriliyor.

Siz de tüm bu yapıtları yakından takip etmek ve Netflix üyesi olarak yerli dizi / filmlerin yanı sıra, dünyaca ünlü dizi / filmleri izleme imkanlarına sahip olabilirsiniz. Netflix, gelişmiş teknolojinin en iyi dizi / film izleme sitesi olarak görülüyor. Yüzlerce farklı dizinin yapımcı koltuğunda oturan proje, yakın zamanda Türk dizilerine de yapımcılık desteği sunmaya hazırlandığını açıklamıştı. Kesintisiz olarak yapıtları izlemek adına hemen kendinize bir üyelik açın.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap