1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Netflix, Stranger Things 3.Sezona ait Teaser Yayınladı !

Netflix, Stranger Things 3.Sezona ait Teaser Yayınladı !

Netflix, Stranger Things 3.Sezona ait Teaser Yayınladı !

Stranger Things 3.Sezon ile birlikte Hawkins’in küçük kasabasına geri dönmeye hazır olun, çünkü üretim Stranger Things’in yeni sezonuna ait teaser yayınlandı.

Twitter’dan yepyeni bir teaser ile işe başladıklarını duyuran Netflix, oyuncuların geri dönüşüyle birlikte Maya Hawke, Cary Elwes ve Jake Busey gibi yeni oyuncular da göreceğiz. Teaser’i aşağıdan görebilirsiniz.

Ayrıca videoda, Stranger Things 3.sezon‘daki prodüksiyon’u açığa çıkarak hayranlarına da güzel bir mesaj verdi.

“20 Nisan 2018’deki eski arkadaşlar ve birkaç yabancı yeni bir macera için bir araya geldi.”

Oyuncular ve ekip 3.sezon ile alakalı bilgileri öğrenmek için masaya oturdular. Dizinin fanlarının beklediği üzere, yapımcı Shawn Levy PaleyFest’te konuştu.

Oyuncular ve şovmenler bir masa okuması için bir araya geldi, bu yüzden kameralar yeni sezonda henüz yuvarlanmadı, öyle görünüyor. Hayranların bekleyebildiği gibi, yapımcı Shawn Levy PaleyFest’te konuştu.

“2.sezonun sonunda , yaratıkları’nın Upside Down’da hala gizlendiğini gördük ve hedeflerine ulaşmak için bir yol bulmaya kararlıyız.”

Dizi çekimleri başlayıp, hız kazandığında Stranger Things 3.sezon hakkında daha fazla şey öğreneceğiz.

Hawkins’in küçük kasabasın’a geri dönmek için heyecanlı mısın? Yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildir!

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap