İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Mr Robot Yayın Tarihleri

Mr Robot Yayın Tarihleri

Mr Robot Yayın Tarihleri

Son zamanların en iyi dizileri arasında yer alan Mr. Robot pilot bölümü ile büyük ilgi uyandırmıştı. Reyting rekorları kırmayı başaran dizi yaptığı göndermeler ilede büyük tepki alsa da gerçeklerin anlatıldığı düşünülen insanları bilinçlendirmeyi hedeflemiş diziler arasında diye birçok kişiden destek almayıda başarmıştı.

Mr Robot Yeni bölüm ne zaman

28 mayıs tarihinde yayınlanan ilk bölümü ile ülkemizde büyük bir beğeni alan yapımın yeni bölüm tarihi herkes tarafınca merak edilmekte olsa da bir süre beklememiz gerekecek, neden derseniz izlediğimiz bölüm dizinin tanımıydı USA Network dizinin büyük bir ilgi çekeceğinin farkındaydı ve önceden yayınladığı tanıtım bölümü ile gündeme gelip birçok insanın diziyi tanımasını sağladı izleyip memnun kalanlar çevrelerine aktardır diğer insanlarında dizinin tanıtımını görmesi için zaman verildi.

Mr Robot 2. bölüm Ne Zaman

Uygulanan reklam politikası başarılı oluyor gibi Tv ekranlarında büyük bir reyting elde etmiş olsada daha sonradan internetten izlenme oranı daha fazla olan dizinin yeni bölümünü birçok insan bekliyor ve kanalda yeni bölüm için büyük bir reyting yakalayıp rekor kırmak istiyor bu yüzden biraz bekletecekler ve yeni bölüm yayın tarihi olarak 25 Haziranı belirlediler ancak 3. bölümün ne zaman olacağı kesin olarak belirtilmedi yani her hafta düzenli izleyeceğimiz bir dizi olmayabilir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap