İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Mozart in The Jungle 3. Sezon Onayı Aldı

Mozart in The Jungle 3. Sezon Onayı Aldı

Mozart in The Jungle 3. Sezon Onayı Aldı

En iyi müzikal komedi dizisi olarak Golden Globe ödülü alan Mozart in The Jungle 3. Sezon Onayı Aldı. Amazon dizileri arasında olduğu için sıkça gündemde yer alamayan yapım her sezonunda yayınlanan toplu bölümleriyle bir anda gelip geçiyor. Özellikle ülkemizde müzikal yapımlarında az ilgi görmesiyle yeterince popüler olmayı da başaramadı ancak Amerika’da ve Avrupa’da büyük bir izleyici kitlesine sahip.

Amazon tarafından yapılan açıklamayla resmi olarak onay alan ödüllü dizi orjinal Amazon yapımı paylaşılmasından yaklaşık bir ay sonra onay almayı başardı.

Mozart in The Jungle 3. Sezon Ne Zaman ?

Şuana kadar yapılan açıklamalara göre dizinin yeni sezonu ne zaman geleceğine dair herhangi bir açıklama bulunmuyor. Ancak dizinin siparişinin verildi ve geçmiş sezonlarda çekimler tamamlandığında yayınlanmıştı. Yeni sezonda 2016 yılının son aylarında geleceğini tahmin ediyoruz.

Resmi açıklama ve 3. sezon hakkında yeni haberlerin gelmesiyle güncellemeler yapacağız.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap