İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Minority Report Yeni Bölüm Ne Zaman ?

Minority Report Yeni Bölüm Ne Zaman ?

Minority Report Yeni Bölüm Ne Zaman ?

Fox ekranlarının yeni dizisi olarak başlaması planlanan yapımı Minority Report ilk pilot bölümü 22 Eylül tarihinde resmi olarak yayınlanacaktır. Dizinin ilk bölümünün nasıl olmuşsa internete sızdırılması ile birçok insan erken izlemiş bulunuyor. Durum böyle olunca ilk resmi bölümü atlatıp 2. bölüm için bekleyeceğiz gibi duruyor buda demek oluyor ki 2. Bölüm ” Mr. Nice Guy” ismiyle 29 Eylül tarihinde karşımıza çıkacaktır.

Minority Report hangi günler ? sorunun cevabı ise Pazartesi günleri yayınlanacak olan yapımlar arasında ve ciddi rakiplere sahip olacak dizi aslında geçmişte izlediğimiz başarılı bir filmin diziye uyarlanmış hali olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Minority Report 1. bölüm nasıldı diye merak edenler için ise, çok tatmin edici olmadığını ifade edebiliriz. Senaryo ve dizi teması oldukça iyi ancak oyuncuların biraz pasif kaldığını düşünüyorum ilerleyen bölümlerde ağırlıklarını koyarlarsa etkili bir dizi haline gelebilir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap