İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Minority Report 2. sezon iptal edilebilir

Minority Report 2. sezon iptal edilebilir

Minority Report 2. sezon iptal edilebilir

Filmiyle tanıdığımız, Minority Report 2. sezon iptal edilebilir. Dizi haline gelmesi büyük bir ilgi uyandırmıştı ve ilk bölümü resmi rakamlara göre 5 Milyon üzerinde izlenerek başarılı sayılabilecek bir giriş yaptı. İlk bölümlerinde çok kan kaybetmeyen yapım her geçen gün izleyici kaybetmeye başlayınca yayınlandığı kanal Fox’tan müdahale gecikmedi. İlk açıklamalarda 13 Bölümden oluşması düşünülen yapım 10’a indirildi. Sebebi ise yapımın 5 milyondan 2 milyona kadar gerileyen rayting oranları işaret edildi.

4 bölümünde 2 milyon rayting düşerek büyük bir hayal kırıklığı yaratan yapım 13 ekim tarihinde gösterilen 5. bölümünde 1.7 milyon seviyesine inmesi dizinin iptal edildiği sinyallerini vermeye başladı. Sabah yapılan açıklamada tahminleri boşa çıkarmayarak dizinin 7 Bölüme indirildiğini gösterirken 2. sezonun iptal edildiğine dair herhangi bir açıklama gelmedi. Bölüm sayısı azaltılırken alternatif bir finalin bulunabileceği düşünülüyor. Ancak rayting oranları dahilinde dizinin iki seçeneği kanaldı 3 Kasım tarihinde yayınlanacak bölümüyle ya final yapacak yada 2. sezonu iptal edilecek gibi duruyor.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap