1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Marvel’s Agent of SHIELD 4. Sezon Onayı Aldı

Marvel’s Agent of SHIELD 4. Sezon Onayı Aldı

Marvel’s Agent of SHIELD 4. Sezon Onayı Aldı

Marvel’s Agent of SHIELD 4. Sezon Onayı Aldı. ABC bu 15 dizisine onay vererek birçok diziyle devam edeceğini açıkladı. Bunların arasında dikkat çekicilerden bir tanesi tabi ki Marvel projelerinden biri olan Agent of SHIELD oldu Amerika reyting oranlarında başarılı sonuçlar elde eden yapım mini dizi olarak geçtiğimiz aylarda spin-off olarak ekranlara gelmişti.

Genel tartışmalardan biri dizinin bu yıl sona erebileceği yönündeydi ancak beklentilerin aksine sezon ortasında onay almayı başardı. Dizi için kolay bir onay olduğunu söyleyebiliriz.  Kanal açıklamasında ise “Performansımızı artırmak için birçok değişikliğe gittik dizinin gelecek sezonda neler getireceğini hep birlikte göreceğiz.” açıklamasını yaparak yapımcılarına başarılı bir sezon ortaya çıkartmazsanız iptal ederiz gönderimi yapmış olabilir.

Marvel’s Agent of SHIELD 4. Sezon ne zaman ?

Üçüncü sezonunda toplam 22 bölüm yer alan yapım 24 Mayıs 2016 tarihinde sezon finali yapacaktır. Onay aldığı 4. sezon ise ilk açıklamalarda yıl sonunda Aralık ayınca veya Ocak 2017’de başlayabileceği söylendi. Henüz resmi açıklama yok ancak yeni bilgilerle beraber tarihleri ekleyeceğiz.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap