1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Marvel’s Agent Carter 3. Sezon İptal edildi

Marvel’s Agent Carter 3. Sezon İptal edildi

Marvel’s Agent Carter 3. Sezon İptal edildi

Marvel’s Agent Carter 3. Sezon İptal edildi. ABC’nin tartışmalı dizileri arasında yer alan yapım düşük reytingler nedeniyle uzun zamandır hedef halindeydi ancak Marvel ve Carter karakteri için dizinin iptal edilmeden en azından final şansı alacağı düşünülüyordu.

Reyting kurbanı olan yapım ilk sezonunda 6.9 milyon izleyici ile başlangıç yaparken geçirdiği 2 sezonun ardından 2.3 seviyesine kadar geriledi özellikle ikinci sezonun başından sonlara %25’lik kayıp dizi için umut olmadığını gösterirken devam etmeyeceği kararı aslında sürpriz olmadı.

Kanal standartlarının oldukça altında kalan yapım 2015-2016 istatistiklerinde 25 dizi arasından 22. olarak iptal edilmesini garantiledi. Bu karar ayrıca yapımcıları kim olursa olsun beklentileri karşılamadığı taktirde dizilerin final yapma şansı bulmadan ekranlara veda edebileceğini tekrar gösterdi.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (4)

Yapılan Yorumlar (4)

  1. Bir sürü izlediğim dizi arasından en beğendiğimdi, devam etmemesine cidden çok üzüldüm başka bir kanalda devam etme ihtimali yok mu acaba?

  2. hiç The 100 haberi yapmıyosunuz ve cidden çoğu diziden daha güzel bi dizi 3 sezonunu 4 günde soluksuz bitirdim gerçekten dizi muhteşem ama nedense hiç bi sitede haberi yapılmıyo ve dizi hakettiği değeri görmüyo bence 🙁

    • Diziler hakkında genel haberler geldiğinde içerikler ekleniyor İrem özel eleştirileriniz varsa dizi hakkında bize yolladığınız taktirde yayınlanır