1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Marvel’ın iron Fist Kahramanı Finn Jones Oldu

Marvel’ın iron Fist Kahramanı Finn Jones Oldu

Marvel’ın iron Fist Kahramanı Finn Jones Oldu

Netflix ve Marvel ortalığın da hazırlanan yeni dizi iron fist hakkında detaylar gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde projenin hayata geçirileceği ve yakın bir tarihe kadar çekimlerinin başlayacağı açıklanmıştı. Henüz karakteri canlandıracak bir başrol belirlenmemişken bugün deadline haberine göre Finn Jones resmi olarak demir yumruklu adam rolünü üstlenecek.

Yaklaşıklı oyuncuyu Loras Tyrell olarak HBO’nun Game of throne dizisinden yakından tanıyoruz ayrıca Korku Kapanı 5: Kanlı Parti filminde etkili bir oyunculuk sergilemişti. İngiltere, 24 Mart 1988 doğumlu oyuncu eğitimini ise Arts Educational Schools, Londra’da tamamladı. Daha önce başrolde yer alacağı haberleri gelmişti ancak resmi olarak onaylanmamıştı. Bugün yapılan açıklamayla birlikte resmi olarak kesinleşti

Daha fazla detay için iron Fist dizi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Yapımın 2017 yılı içinde gösterime sunulması planlanıyor.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap