1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Marco Polo 3. Sezon İptal Edildi

Marco Polo 3. Sezon İptal Edildi

Marco Polo 3. Sezon İptal Edildi

Netflix Marco Polo 3. sezonu iptal ettiğini açıkladı. İlk sezonuyla büyük bir beğeni toplayan yapım, ikinci sezonuyla takipçi kaybetmişti. Girişi muhteşem olmasına rağmen sezonun ilerleyen bölümlerinde beklenen başarı gösterilememişti.

Yuan dynasty’ın hazırladığı tarihi dizide Lorenzo Richelmy, Rick Yune, Benedict Wong, Claudia Kim, Remy Hii, Olivia Cheng, Mahesh Jadu, Tom Wu, Gabriel Byrne, ve Michelle Yeoh rol alıyordu. Deadline’ın haberine göre;

Marco Polo yapımcıları ve oyuncularına teşekkür ediyoruz. Onlara minetarız, güzel performans sergiledikleri iki güzel sezon izledik ancak diziyi bitirme kararı aldık. Açıklamasıyla iptal edildiğini ve yeni sezonu olmayacağını duyurdular. Yapımcılardan gelen açıklamada ise Marco polo oyuncularına teşekkür edildiği ve yeni bir proje üzerinden mükemmel bir fikre sahip oldukları, fantastik, tarihi bir dizi üzerinde çalışma yapacaklarını söylediler.

Marco Polo’nun iptal edilmesini değerlendirecek olursak, ilk sezona oranla haksız bir karar, ikinci sezon ilk bölümde harika bir giriş yapmışlardı ancak devamında sıkıcı bir hal almıştı. Yapımın birkaç bölümde hata yapması iptal kararı getirmemesi gerekirdi ancak geçtiğimiz sezon Netflix’e 200 milyon dolar zararı olduğunu düşünürsek iptal edilmesi normal karşılanır.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)