1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Major Crimes 4. Sezon Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Major Crimes 4. Sezon Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Major Crimes 4. Sezon Hakkında Bilmeniz Gerekenler

TNT ekranlarında yıllardır yerini korumayı başarmış olan Major Crimes 4. sezon hazırlıkları tamamladılar. Ne zaman başlayacak sorunuzun yanıtı ise 9 Haziran tarihi olarak gözüküyor. 3.sezonu ile tartışmalara neden olmasına rağmen 4. sezon onayını kolaylıkla almışlardı.

Polisiye diziler arasında yer alan Major crimes en çok izleninlen diziler arasına girmeyi başardı kısa konusundan bahsedersek , suçluların işledikleri suçları ortaya çıkartmak için polis departmanlarının ortaklaşa çalışarak nasıl suçluları ortaya çıkardıklarını anlatıyor.

2 ve 3 sezonlarda pilot konular işlenerek 4. sezona hazırlık yapmışlardı dizinin son sezonu olacak yakın bir tarihte gösterime başlayacak olmaları heycanı daha çok artıyor yenilik olarak dizide veda edecek sürpriz oyuncular olduğu söylenirken yaşanan bazı problemlerin ardından oyuncuların diziden ayrılmak istedikleri öne sürüldü.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap