İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Lucifer Dizisi İçin 200 Binden Fazla İmza Toplandı!

Lucifer Dizisi İçin 200 Binden Fazla İmza Toplandı!

Lucifer Dizisi İçin 200 Binden Fazla İmza Toplandı!

Lucifer dizisi bilindiği üzere FOX kanalının en beğenilen dizilerinden biriydi. Dizinin 3.sezon finali ile birlikte sona ermesi dizinin hayranları tarafından adeta bir şok etkisi yarattı. Bunun ile birlikte dizinin hayranları internette bir araya gelip dizinin tekrar gösterime girmesi ile ilgili çalışma başlattılar. Çalışmanın amacı 200k(200.000)’nın üstünde imza toparlamaktı. Nitekim buna da eriştiler.

Dilekçenin amacı “FOX kanalı Lucifer dizisini iptal etti. Dünyanın her yerindeki insanların beğeni ile takip ettiği seri! Haydi CW, HULU, NETFLIX, AMAZON bu seriyi devam ettirin!”

lucifer 2016 - Lucifer Dizisi İçin 200 Binden Fazla İmza Toplandı!
İlgili Yazı

Lucifer Konusu

Dizinin hayran kitlesinin bu denli yayıldığını göstermek için sadece Elektronik İmza ile yetinmeyip dün sosyal ağlardan dizinin yapımcısına sesleri duyurmaya çalıştılar. Sonunda başarılı oldular. Dizinin yapımcısı Joe Henderson dizi hakkında twitter hesabından açıklama yaptı.

“Ne yapacağımızı soran insanlar için, geri dönme ihtimalimiz var mı bilmiyorum, ama herkesin istediği her şeyden eminim. Anlatacak çok daha fazla hikayemiz var.”

Lucifer’in geleceği ile ilgili ayrıntılar için bizi takip etmeye devam edin.

 

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap