İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Louie 5. Sezon

Louie 5. Sezon

Louie 5. Sezon

FX ekranların yer alan komedi dizilerinden Louie 10 nisan 2015 tarihinde başlayacak yeni sezonu ile 5. sezona girmeye hazırlanıyor. 1.5 yıllık bir ara veren dizi yeni sezonun başlangıç tarihini vererek izlecilerini sevindirsede birde kötü haber verdiler diğer sezonlarda 13 bölüm ekranlara gelmişken bu sezon 8 bölüm yayınlacaklarını bildirdiler sebep olarak ünlü başrol oyuncusu Louis C.K’un yoğun programı gösterildi.

Louie, Louie 5. Sezon da Louis C.K birçok projede yer aldığını söyleyen yağımcıların bu sezon sadece 8 bölüm hazırlacaklarını belirtiler , daha önceki sezonlarda verdikleri uzun aralar ile dikkat çeken yapımcılar 5. sezonda bu kadar uzun beklemeyeceklerini 10 nisanda gösterime başlayacaklarını söyleyerek izleyicilerine olumlu bir haber vermiş gibi gözüküyor.

Louie sevenlerin dikkatini çekecek bir haberimiz daha var, Dizinin Pamela karakteriyle yer alan ünlü oyuncunun, (Californication dizisinden de hatırlanabileceğiniz) Pamela Adlon, FX için yeni bir dizi için çalışmaya başladıklarını duyurdu. Better Things isimli projenin yapımcılığını kendi üstlenirken, ilk bölümü Louis C.K. çekecek. Dizi, üç kız çocuğunu yetiştirmeye çalışan, bir yandan da oyunculuk kariyerinde başarıyı yakalamaya çalışan Sam isimli bekar bir annenin hayatını ekranlara getirecek. Better Things, 2016’da seyirciyle buluşacak.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap