1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Life in Pieces 2. Sezon Onayı Aldı

Life in Pieces 2. Sezon Onayı Aldı

Life in Pieces 2. Sezon Onayı Aldı

CBS komedi kuşağında yayınlanan Life in Pieces yapımı beklenen akisine onay almayı başardı. Çok iddialı komedi yapımlarının başlamadığı bir yılı geride bırakırken birçoğu iptal edildi. İptal edilen diziler kervanına katılacağını düşündüğümüz Life in Pieces’in onayı kısmen sürpriz oldu.

Ulusal bir kanalda yayın yaptığı için yüksek reyting ile başlayan dizi 10 milyona kadar gerilemişti. CBS onayı henüz resmi olarak duyurmadı ancak güvenilir haber kaynaklarından The Hollywood Reporter onayı alındığını kısa süre içindede resmi olarak açıklanacağını bildirmesi takipçileri sevindirdi.

Sezon ortasında pazartesi gününden perşembeye taşınan yapım yeni sezonunda hangi gün yayınlanacağı ise henüz kesinleşmedi. Ayrıca ilk sezonda olduğu gibi bölümlerin yarım saatlik bölümlerden oluşacağını hatırlatalım.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap