1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. La Casa De Papel Bu Yılın En Trend Netflix Dizisi!

La Casa De Papel Bu Yılın En Trend Netflix Dizisi!

La Casa De Papel Bu Yılın En Trend Netflix Dizisi!

Netflix, her yıl piyasaya sürdüğü diziler ile gündeme gelmişti. Geçtiğimiz yıl ilk sezon olarak piyasaya sürülen La Casa De Papel, bir soygun hikayesini konu alıyordu. Bu yıl itibariyle 2. Sezonunu duyuran yapıt, şimdiden milyonlarca izleyici rakamına ulaşmayı başardı.

Özgün senaryosu ile gündeme gelen La Casa De Papel 2. Sezonda da merak edilen birçok soruya yanıt buluyor. Günümüzde pek çok izleyici tarafından beğenilen ve öne çıkartılan yapıt, aynı zamanda harika görsel efektleri ile izleyicilerin bu heyecana tamamen ortak olmasını sağlıyor.

La Casa De Papel Kaç Sezon Sürecek?

Netflix yapımcıları ilk etapta La Casa De Papel dizisinin iki sezon kadar süreceğini söylemişti. Fakat dizinin beklenmedik bir şekilde ilgi görmesi, 4 sezona kadar uzatılacağı konusunda çalışmaların başlatılması ile ortaya çıktı. Senaristler şimdiden 3. Ve 4. Sezon için çalışmalarına yoğun bir şekilde başladıklarının altını çizdi.

La Casa De Papel 2. Sezonu yakından takip etmek ve bu heyecana ortak olmak için hemen Netflix üyeliği açabilirsiniz. Birbirinden farklı aksiyon sahneleri ile izleyiciler kendilerine has bir dizi üzerinden keyifli vakit geçirme olanaklarına erişebiliyorlar. Siz de bu yapıtları tam gaz izlemek ve her bölümü ile heyecanın içerisinde olmak adına Netflix’e giriş yapabilirsiniz. La Casa De Papel 2. Sezon tüm bölümleri ile yayında.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap