1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Killjoys 2. Sezon Onayı Aldı

Killjoys 2. Sezon Onayı Aldı

Killjoys 2. Sezon Onayı Aldı

SyFy, ekranlarının yeni dizisi Killjoys 2. sezon onayını almayı başardı. Bilim kurgu yapımlarıyla gündemde yerini koruyan kanal bu yıl başlatmış olduğu iki dizi içinde onayını kesinleştirdi. Darkmatter’ın onay alacağı daha önce dedikodularla duyulmuştu. Ancak resmi açıklama yapılmamıştı. Resmi kanallardan gelen bilgiyle Killjoys ve Darkmatter’ın onayları kesinleşmiş oldu.

Uzay dizilerini saplantı haline getiren SyFy sonbahar döneminde yeni bir uzay dizisi daha ekranlara getirecek bu alanda büyük bir başarı elde etme konusunda ısrarcı gibi gözüküyor.

Dizileri incelediğimizde, Darkmatter 2. sezon onayını hak etti. Gizem ve macerayla ön plana çıkan yapım reyting oranlarında kanal seviyesini yakaladı. Killjoys’u incelediğimizde hak ettiğini söylemek mümkün değil ilk bölümleri ve son bölümleri heyecanlı geçmiş olsa da genel incelemede sınıfta kaldı.

Yeni sezonlar 2016 yılının ortalarında başlayacaktır.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap