1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. İşte Benim Stilim 1 Mayıs Kim Elendi Süpriz İsim

İşte Benim Stilim 1 Mayıs Kim Elendi Süpriz İsim

Bu hafta ‘ kim elendi ‘ sorusunun cevabını verecek olan İşte Benim Stilim yarışması saat 22.45 ‘te TV8 ekranlarında başladı. Eleme gecesinin sonunda İşte Benim Stilim ‘den bir kişi daha yarışmaya veda edecek. İşte Benim Stilim ‘de geçtiğimiz hafta Büşra Eyen Siral yarışmaya veda etmişti, bu hafta kimin eleneceği büyük merak konusu.

İşte Benim Stilim eleme gecesinde konuk jüri üyesi Mahmut Tuncer oldu ve oldukça eğlence dolu bir program ortaya çıkartılar. Türküleriyle eleme gecesini renklendiren Mahmut Tuncer , Nur Yerlitaş’ı mest etti. İşte Benim Stilim’de bu hafta 70-80 dönem kıyafetleri konu oldu.

Finalde iki isim en az puanı alarak jüri karşısına çıktı iki yarışmacıda aynı puanı aldılar, ilk isim Elçin oldu diğer isim ise Elçin olarak iki isim jüri karşısına çıktılar.

Türkiyenin en çok izlenen yarışamalarından bir tanesi olan İşte Benim Stilim eleme gecesinde 1 mayıs heyecanı vardı. Tartışmalı isimlerden biri olan Elçin bu hafta yarışmaya veda eden isim oldu , daha önce yaptıkları ile gündeme gelen ve yarışmanın şımarık kızlarından bir tanesi olan Elçin yarışmaya veda etti.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)