İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. HBO ve Showtime Başarılı Dizileri

HBO ve Showtime Başarılı Dizileri

HBO ve Showtime Başarılı Dizileri

Amerikalı yazar George R. R. Martin’in önemli kitaplarından bir tanesi olan game of thrones ekranlara uyarlaması ile büyük ilgi toplamayı başarmış diziler arasına girmeyi başarmıştır. Macera, Dram ve fantastik diziler arasında 2011 yılında ekranlara uyarlaması yapılarak çekimleri başlayan dizinin prodüsyonunu HBO üstlenerek yaptıkları en iyi proje olarak yerini aldılar. Yıllar geçmiş olmasına rağmen her geçen gün izleyici sayısını artıran dizi Amerika’da reyting rekorları kırmaya devam ederken ülkemizde’de başarılı bir konuma gelerek en çok izlenenler arasına girmeyi başarmıştır ancak resmi olarak ekranlarda ulaşamıyoruz, game of thrones seçeneği ile birçok insan internet kanalları aracılığı ile diziyi takip ediyor.

Show time prodüsyonun ise en başarılı projesi 2006-2013 yılları arasında yayınlanmış olan Dexter büyük bir izleyici kitlesinin dikkatleri çekmeyi başarmış ve en çok izlenenler arasına girerek isminden söz ettirmeyi başarmıştır. Olay yeri inceleme uzmanı olarak çalışan bir insan eğer seri bir katil olursa ortaya nasıl bir uzmanlık çıkar? merak uyandırmayı başaran ve insan öldürmenin bir hastalık haline geldiği kahramanın yaşam tarzını anlatan dizi sona ermiş ve ekranlardan kalktığı için dexter aramaları ile internetten kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Animasyon komedi dalında başarılı olan ve uzun yıllardır ekranlarda yerini koruyan dizilerdn bir tanesi South Park 1997 yılında gösterimine başlamıştır. Trey Parker, Matt Stone, Brian Graden gibi alanında başarılı üç isimin hazırladığı yapım yerini farklı dizilere bırakcak gibi durmuyor yıllar geçmesine rağmen hala yeni izleyiciler kazarak popülerliğini artırmaya devam ediyor. Diğer diziler gibi south park kişilerin internet aracılığı ile ulaşması gerekecektir. Ülkemizde yayınlandığı resmi bir kanal bulunmamaktadır.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap