İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Hannibal 4. sezon İptal Edildi !

Hannibal 4. sezon İptal Edildi !

Hannibal 4. sezon İptal Edildi !

NBS beğenilen dizilerinden bir tanesi olan Hannibal 3 sezonun ardından iptal edildiği hakkında bilgiler gelmeye başladı. Her zaman tehlike altında olan dizinin devam edip etmeyeceği her zaman problemli kararlar le verilmişti.

3. sezon’nun kötü başlaması ise ipinin çekilmesine neden oldu kısa süre önce başlamış olan Hannibal’ın yeni sezonu beklenen ilgiyi almaması ise kanal yöneticilerini kızdırmış olmalı ki yeni bir sezon daha olmayacağı kararını verdiler.

Şiddetin artması bazı Amerikan izleyicilerinin tepkisini çekmiş ve dizi hakkında olumsuz yorumlar başlamıştı, insanların öldürülerek akşam yemeğinde yenilmesi kadar saçma bir şey olamaz ve diziyi izleyen genç yaşlardaki çocuklarımızı etkiliyor diyerek büyük baskılar başlamıştı. Yapımcılar ise sadece bir show olduğunu savunmuşlardı ancak tepkilerin artması reyting oranlarının düşmesi kanalı düşündürmüş olmalı, şuana kadar sızdırılan bilgilere göre yeni bir sezon daha olmayacak ve 3. sezon’da dizi sona bulacak, 4. sezon onayı alamayacak şeklinde sızdırılan bilgi henüz kanal veya dizi yapımcıları tarafından yalanlanmadı veya onaylanmadı.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap