1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Öldüğünü Düşündüğümüz Biri Game of Thrones 6. Sezonunda Geri Dönüyor

Öldüğünü Düşündüğümüz Biri Game of Thrones 6. Sezonunda Geri Dönüyor

Öldüğünü Düşündüğümüz Biri Game of Thrones 6. Sezonunda Geri Dönüyor

Game of Thrones 6. sezonun başlamasına bir aydan biraz fazla kalmışken yeni bir spoiler geldi. Bu yıl ilk defa göreceğimiz küçük ama önemli bir rolle diziye katılan McShane şuana kadarki en önemli bilgilerden birini verdi. İlk açıklamasında “Ölü olduğunu düşündüğünüz birisi 6. sezonda geri dönecek” yorumunda bulundu.

Kısa sürede Game of Thrones fanları bunu John Snow olduğunu düşündü ancak dizide aldığı rolü anlatmaya başlayınca gerçek ortaya çıktı. “Benim karakterim savaş karşıtı barışçıl eski bir savaşçı” dedi. “Yani huzurlu, barışçıl bir kabilemiz var. Çok sevilen ve herkesin öldüğünü düşündüğü bir geri getireceğim” açıklamasını yaptı.

Akıllara ilk gelen isim ne kadar john Snow olsa da değildi, biraz düşündüğümüzde aslında gerçek isim ortaya çıktı. The Hound, Arya’nın ölüme terk ettiği ve bir daha dizide görmediğimiz karakter muhtemelen McShane tarafından bulunup iyileştiriliyor. Game of thrones romanlarından 4. kitap “A Feast for Crows” baktığımızda ise bilgi kısmen doğrulanıyor. Çok yüksek ihtimalle geri dönen kişi “The Hound” ki birçok magazin site, haber sitesi, eleştirmenlerde aynı yorumu yaptı. Yani The Hound 6. sezonda Game of Thrones’a geri dönüyor.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (4)

Yapılan Yorumlar (4)

  1. Eğer hunt geri doncekse peki o zaman cerciyi kucaklayan yeni muhafi hunt olabilir mi ?

  2. Ya barışçıl bir tarikatın liderini oynuyorum dedi bu kabilenin adı The Brotherhood Without Banners yani unutun Hound’u falan. Lady Stoneheart is coming.

    • Olayların yaşandığı bölgede yaşayan kabile tazıyı bularak iyileştiriyor olamaz mı 🙂 Açıklamasında herkesin sevdiği ve öldüğünü düşündüğü bir savaşçıyı geri getireceğim diyor ki ölüme terk edilen ve sevilen sadece tazı var onun yanı sıra kitaptada bu kabilenin bulduğu ve son taht savaşlarında yer alan bir savaşçıdan bahsediliyor