1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Game of Thrones 8.Sezon: Yayın Tarihi, Oyuncular, Fragman

Game of Thrones 8.Sezon: Yayın Tarihi, Oyuncular, Fragman

Game of Thrones 8.Sezon: Yayın Tarihi, Oyuncular, Fragman

Diziyi daha önce hiç izlememişseniz aşağıdaki bağlantıdan Game of Thrones Konusuna bakabilirsiniz.

game of thrones1 - Game of Thrones 8.Sezon: Yayın Tarihi, Oyuncular, Fragman
İlgili Yazı

Game of Thrones Dizi Konusu

Bu yazı uçtan uca spoiler içermektedir. Güncel bölüme ulaşmadıysanız lütfen derhal burayı terkediniz.

GOT 7. sezon’da John’un gerçek ebeveynlerini ve Night King ile Buz Ejderhası’nın Duvar’ı parçalayıp Westeros’da ilerlediğini gördük.  Şuan Game Of Thrones 8.Sezon’u bekliyoruz. Yayın tarihi,  yeni oyuncular, fragman ve teoriler hakkında konuşacağız.

Game of Thrones 8.Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Game of Thrones‘in yaptığı paylaşımlara göre 2018 ilkbaharında hazırlanıp 2019 Nisan ayında ilk bölümü yayınlanacağını anlamıştık. Aralık ayından nisan ayına kadar ki olan sürede son düzeltmelerin de yapılacağını aktarıp izleyicilerimize tüm yeteneklerimizi kullanıp seriyi en iyi şekilde tamamlamak istediğini söylemişti. Bunların sonrasında HBO, resmi yayınlanma tarhinin 4 Ocak olarak belirlendiğini söyledi.

8.Sezon’un Yayınlanması Neden Bu Kadar Uzun Sürecek ?

Tüm ekip yapılan işin en üst düzeyde olması için çok fazla zaman ayırıyorlar, seri devam ederken sahneler daha da büyüdü. Bu şeyler zaman alacak şeylerdir.

8.Sezon’un Kaç Bölüm Olacak?

David Benioff ve DB Weiss tarafından teyit edildiğinde sezon toplamda 8 bölüm sürüp, bölüm başı 60 dakika ile 120 dakika arası olması planlanıyor.

 

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap