Game of Thrones 7. Sezon 4. Bölüm Fragmanı Game of Thrones 7. Sezon 4. Bölüm Fragmanı
Tüm dünya bir yıl boyunca bir diziyi bekliyor bu süreçte beklentilerde en üst sevilere çıkıyor derken bizi şaşırtan bölümler gelmeye başlıyor! ilk 3 bölümde... Game of Thrones 7. Sezon 4. Bölüm Fragmanı

Tüm dünya bir yıl boyunca bir diziyi bekliyor bu süreçte beklentilerde en üst sevilere çıkıyor derken bizi şaşırtan bölümler gelmeye başlıyor! ilk 3 bölümde tam olarak aradığımızı bulamamış gibi olsak bile dizinin ilerleyen bölümlerinde daha etkili bölümler izleyeceğimizi biliyoruz. Şuan konular oldukça iyi bir şekilde ilerlerken tahmin ettiğimiz senaryolar gerçekleşmeye başlıyor gibi gözüküyor.

Neredeyse 7 sezondur aklımızda Jon Snow ve Khaalesi’nin nasıl bir araya geleceği ve aralarında nasıl bir ilişki olacağı merakı vardı. Yıllar sonra beklediğimiz sahne geldi ancak beklentimiz bu şekilde değildi. Etkileyiciydi ancak beklediğimiz gibi şaşırtmadı ama ilerleyen bölümlerde daha etkili bir ilişki kuracaklarından şüphemiz yeni bölüm 6 Ağustos’da HBO yayınlanacaktır. Bölüm ismi “The Spoils of War” yani savaş ganimetleri olarak belirlenmiştir.

Yorum bulunamadi.

Diger kullanicilara fikir vermek icin ilk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.