İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Game Of Thrones 6. Sezon 9. Bölüm Türkçe Altyazılı

Game Of Thrones 6. Sezon 9. Bölüm Türkçe Altyazılı

Game Of Thrones 6. Sezon 9. Bölüm Türkçe Altyazılı

Game Of Thrones 6. sezon 9. bölüm Fragmanı Türkçe altyazılı olarak eklenmiştir. Yeni bölüm “Battle of the ” ismiyle 19 Haziran Pazar HBO ekranlarına gelecektir. Finale son bir bölüm kalmışken büyük savaşı erken göreceğiz. Kış tepesinde Jon Snow’un işleri hiç kolay olmayacak gibi gözüküyor.

İki büyük ordunun karşı karşı geleceği bölümde boltonlar tuzaklarıyla snow’un destektiçilerini büyük ölçüde yıpratacak gibi gözüküyor. Dizinin geçtiğimiz hafta reyting oranı ise yüzde 16’lık bir yükselişle 7.8 milyon izlenme almayı başardı.

Game Of Thrones 6. Sezon 9. Bölüm


Game of Thrones 6. Sezon 10 Bölüm Fragmanı Sezon Finali
Bölüm açıklaması: Starklar savaşa hazırlanıyor. Davos sevdiği bir şeyi kaybedecek, Ramsey bir oyun hazırlığındadır. Daenerys ise bir seçim yapmak zorundadır.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (9)

  1. House Arryn`in(Littlefinger) 30.000den fazla adami var 10.000 gonderse boltonlarin sansi kalmaz sansa geri cevirdi simdide cezayi jon çekecek kaybedecek…

  2. Arkadaş 8. Bölümde tazının konuştuğu adamlar kimdi ölümsüz olan azcık hatırlıyorum hangi sezondaydı onlar kimlerdi bilen var mı ?

  3. Bölüm yavaş geçti diye kızıyordumda bunu izledim elim ayağım titredi off diyorum 😀