1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Game of Thrones 6. Sezon 5. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragmanı

Game of Thrones 6. Sezon 5. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragmanı

Game of Thrones 6. Sezon 5. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragmanı

Game of Thrones 6. Sezon 5. Bölüm Türkçe Altyazılı fragmanı eklenmiştir. Yeni bölüm “The Door” ismiyle 22 Mayıs Pazar HBO ekranlarına gelecektir.

Dünyanın en çok izlenen dizileri arasında ilk sırada bulunan yapım Jon Snow’un yeniden hayata dönmesiyle ilginç teorileri’de beraberinde getirdi. Sansa’nın kış tepesine ulaşması snow’un ise nöbetten ayrılarak vahşilerle kuzeye yürümesi kı tepesini yeniden alacağını gösteriyor. Diğer taraftan gelecek hafta Bran sonunda ak gezenlerle karşılaştığı sahne ekranlarımıza geliyor. Geçtiğimiz haftaki bölüm reytingde 7.2 milyon yaparak ortalamada kaldı.

Game of Thrones 6. Sezon 6. Bölüm Fragmanı

Game of Thrones 6. Sezon 5. Bölüm Fragmanı


cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (6)

Yapılan Yorumlar (6)

  1. abı bu ne ya yeni bölümü beklemek den stres den zayıfladım yemeden içmeden kesildim

  2. Ben Böyle bir şey görmedim. Önceki bölümdeki son sahnede Khaleesi’nin hükmetmesi beni benden aldı ama buradaki Bran’ın Ak Gezenlerin karşısına çıkması beni öldürecek herhalde 😀

  3. bran sen naptın hacı?

  4. ovvvvv güzel oldu 😀

  5. Hayatımda ilk defa yorum yazıyorum. Kusuruma bakmayın, efsane heyecanlı bir bölüm gelecek gibi gözüküyor. Ancak küçük bir ricam var. Altyazıdaki hatalar düzeltilsin