1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Game of Thrones 5. Sezon 8. Bölüm Tartışmaları

Game of Thrones 5. Sezon 8. Bölüm Tartışmaları

Game of Thrones 5. Sezon 8. Bölüm Tartışmaları

Game of thrones yıllardır takip ettiğimiz en başarılı yapımlar arasında 5.sezon 8.bölüm izleyicileri adeta büyüledi, şuana kadar beklenen bölümler ne yazık ki tatmin edici nitelikte değillerdi ve olaylar oldukça yavaş ilerliyordu. İzleyiciler bir aksiyon savaş beklerken yeni bölümün ilk dakikaları da sabırları zorlayıcı nitelikteydi. Pilot bölümler, geçişler, olayların hazırlanması derken beklemeye devam ettik Snow’un yabanilerle anlaşma gitmesi ve onlarla beraber kuzeye saldırmasını beklerken….

gameofthrone5.sezon8.bölüm
(Snow’un yeni sevgilisi olur bir süre izleriz dediğim karakterin ölümü beni en çok duygulandıran andı )

5 yıldır beklediğim Ak gezenler ortaya çıkarak bir anda diziye hareketlilik geldi. Özellikle zombi severlerin dikkati çeken ak gezenler bilinçsiz yaratıklar olmadıklarını onlarında liderleri olduğunu ve gerçek savaşçılarının varlığını gösterdiler.

ak gezen lideri

Peki şimdi ne olacak derseniz, Khaleesi’nin ve ejderhaların önemi artarak kurtuluş yolu olduğunu göreceğiz. Snow’un kılıcı neden kırılmadı? çünkü snow’un kılıcı ejderha ateşi ile dövülerek yapılmıştı ve ak gezenlerin gücünü artıran kışın en büyük düşmanı ateş yani ejderhalar olacak, ayrıca ejderha camı içinde ejder ateşine ihtiyaçları olacak görünen o ki tüm dengeler değişmek üzere…

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap