1. Ana Sayfa
 2. Dizi Haberleri
 3. Fear The Walking Dead 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor

Fear The Walking Dead 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor

Fear The Walking Dead 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor

Fear the walking dead yeni sezona başlamasının hemen ardından 3. sezon onayı aldı. TWD yapımının spin-off dizisi olarak izleyiciyle buluşan ve büyük beğeni toplamayı başaran yapım beklenenleri karşılayınca onayı kaptı. Dizinin uzaması ileride iki dizi arasında bir birleşme gibi ilginç senaryolara sahip olabilecekken FTWD’in şuan için daha eski tarihte olayların başladığı tarihte olduklarını hatırlatalım şuan iki dizi arasında 5 yıl gibi bir fark bulunsa da sezonlarda bir yıl- iki yıl sonra gibi fark kapatılabilir. Tabi bunun kararı dizilerin gidişatına veya final yapma durumlarına göre belirlenecektir.

İkinci sezonunda 15 bölüm bulunan yapımın 7 Eylülden önce biteceğini biliyoruz ancak sık gelecek olan soru Fear The Walking Dead 3. Sezon Ne Zaman Başlıyor ? cevabını şimdiden belirtelim dizinin yeni sezonu 9 Nisan 2017’de başlayacak tatilde olduğu dönemlerde ise asıl dizisi TWD’in 7. sezonu ekranlara gelecektir.

Fear The Walking Dead 2. Sezonda neler oldu ?

Henüz ilk bölümü görme fırsatımız oldu ve teknede bir süre hayatta kalırlar derken ilk bölümden tehlikeli bir konuma düştüler. Başlangıçta önemli bir olay gerçekleşmedi. Bölümlerin gelmesiyle sezon genelinde özetler eklenecektir.

Güncelleme 11.10.2016

Sezonu tamamlandı ve dizi uzun arasına girdi. Yakın bir tarihte TWD başlayacakken FTWD araya giden yapım oldu. Sezon finali ise büyük bir heyecanla sona erdi Meksika’da işler kızışmışken Amerika sınırında bulunan askeri kampın kurtulanlara ev sahipliği yaptığı düşünülerek yola çıkılan sezon finalinde beklenmeyen bir olay yaşanarak kurtulanlar ateşe tutuldu. Nick Clark yaralanırken sezona veda ettik. Şuana kadar yeni sezon hakkında neler bildiklerimiz ise sadece yapımın onay aldığı ve 2017 yılında yayınlanacağı bunun haricinde herhangi bir açıklama yapılmadı. Kesin tarih ve bilgiler geldiğinde içerik güncellenecektir.

Güncelleme 19.02.2017

Dizinin kesin başlama tarihi 8 Mayıs 2017 olarak açıklanmıştır.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (10)

 1. 4 haziran bugün hani yeni bölüm

 2. 9 mayis bugun yeni bolumu hic bir sitede bulamiyorum 🙁

 3. Bugun 9 mayis hic bir sitede yeni bölüm bulamıyorum 🙁

 4. Hala. Çıkmadı 15 haziranda çıkacak

 5. Yarın Çıkıyor Merakla bekliyoruz

 6. Daha çikmadi. Güncelleme bekliyoruz. 15nisan bugün

 7. bizimkiler anca beni affet çeksin millet ne diziler çekiyor

 8. Adamların dizi süresi bizimkilerin reklamı kadar

 9. adamlar arkasokakları çekmiyolar sonuçta

 10. ulan 3 ay dizi 1 yıl izin oluyor ne saçmalık