İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Fear The Walking Dead 2. Sezon Tüm Bölümleri

Fear The Walking Dead 2. Sezon Tüm Bölümleri

Fear The Walking Dead 2. Sezon Tüm Bölümleri

Spin-off dizimiz 6 bölümün ardından sezon finali yaptı, peki fear the walking dead 2. sezon ne zaman sorunun cevabı aslında oldukça basit 11 Ekim tarihinde başlayacak The Walking Dead yapımının 6. sezonunun tamamlanmasıyla yeniden ekranlara gelecek buda demek oluyor ki Nisan 2016 tarihinde yeniden ekranlarımıza gelecek şunu da belirtmemiz gerekiyor ki Fear The Walking Dead 2. sezon onayını aldı. Aslında AMC diziyi çekmeye başladığında 2 sezonluk onayı çoktan vermişti. Reytin oranlarını da göz önünde bulundurursak yapım uzun bir süre daha bizimle olacak gibi duruyor.

Spoil içerir !

Peki ikinci sezonda nelerle karşılaşacağız dizi yeni hareketlenmeye başlamışken 7. bölüm’ü dahi olmadan sona erdi tüm sezon boyunca hareketli tek bir bölüm izlediğimizi söyleyebiliriz. İlk 5 bölüm tamamen olay akışını anlatırken son bölüm oldukça etkiliydi.

2. Sezonda hedef ise bota gitmek ve zombilerden uzak güvenli bir yaşam sürmek ? muhtemelen hedeflerine’de ulaşacaklar daha önce hapishanede 1 sezon izlemişken FTWD için tekne sürpriz olmaz. Ancak aksiyon ve hareketlilikten’de eksik kalacaklarını düşünmüyoruz. Yaşanacak bir sorun veya olaydan dolayı yeniden karaya çıkmaları gerekebilir veya 2-3 bölümün ardından erzak ihtiyaçlarını karşılamak için döndüklerinde işler karışabilir hep beraber göreceğiz.

İncelemniz gereken Zombi Dizileri

09.01.2016 bilgi güncellemesi;

Dizinin başlama tarihi 10 Nisan 2016 Olarak açıklanmıştır. Ayrıca Fear the walking dead 2. sezonunda 15 Bölüm yer alacaktır. İlk sezon sadece 6 bölüm görme şansımız olmuştu.

 

Fear The Walking Dead 2. Sezon Tüm Bölümleri

Fear The Walking Dead 2. Sezon 1. Bölüm izle
Fear The Walking Dead 2. sezon 2. bölüm fragmanı
Fear The Walking Dead 2. sezon 3. bölüm fragmanı (Bölüm 24 Nisan Pazar çıkacaktır)
Fear The Walking Dead 2. Sezon 3. Bölüm izle
Fear The Walking Dead 2. sezon 4. bölüm fragmanı (1 Mayıs Pazar)
Fear The Walking Dead 2. Sezon 6. Bölüm Fragmanı
Fear The Walking Dead 2. Sezon 7. Bölüm Fragmanı
Fear The Walking Dead 2. Sezon 8. Bölüm Fragmanı

Fear The Walking Dead 2. Sezon Fragmanı

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap